Verkoopteam
Afdeling verkoop bereikbaar van 7.30 - 17.00
Naam:Ronnie Poelstra
Functie:Directeur
Telefoon:0592-377400
Email:ronnie.poelstra@polytec.nl

Naam:Petra Drijver
Functie:Commercieel manager
Telefoon:0592-37740
Email:petra.drijver@polytec.nl


Naam:Raimon Roosjen
Functie:Accountmanager
Telefoon:06-21117197
Email:raimon.roosjen@polytec.nl


Naam:Matthijs Koops
Functie:Verkoop algemeen
Telefoon:0592-377413
Email:matthijs.koops@polytec.nl


Naam:Dagmar Luppes
Functie:Reclames en service
Telefoon:0592-377414
Email:dagmar.luppes@polytec.nl



Afdeling verkoop, orderverwerking en verzending bereikbaar van 8.30 - 17.00

Naam:Alja Hulshof
Functie:Orderverwerking en verzending
Telefoon:0592-377415
Email:alja.hulshof@polytec.nl


Naam:Anouk Plenter
Functie:Orderverwerking en projecten
Telefoon:0592-377401
Email:anouk.plenter@polytec.nl


Naam:Rianne Prent
Functie:Verkoop en orderverwerking
Telefoon:0592-377402
Email:rianne.prent@polytec.nl


Naam:Pauwel Raad
Functie:Verkoop en orderverwerking
Telefoon:0592-377411
Email:


Naam:Edze de Vries
Functie:Verkoop en orderverwerking
Telefoon:0592-377412
Email:edze.devries@polytec.nl


Naam:Jeroen Wieringa
Functie:Orderverwerking en verzending
Telefoon:0592-377416
Email:jeroen.wieringa@polytec.nl



Afdeling financiŽn / boekhouding bereikbaar van 8.30 - 17.00

Naam:Diana Pruim
Functie:Boekhouding
Telefoon:0592-377409
Email:diana.pruim@polytec.nl

Naam:Diewerke Wierts
Functie:Debiteurenadministratie
Telefoon:0592-377408
Email:diewerke.wierts@polytec.nl


Hollandse Design Deuren
VKG architectuurprijs 13/14
Product van het jaar 2014
Contact
POLYTEC NEDERLAND BV
Amerikaweg 86
9407 TM  Assen
T (0592) 377 400
F (0592) 377 407
Stuur een e-mail
KvK 04039607

Privacy Statement   |   Disclaimer   |   Algemene voorwaarden
© 2011 POLYTEC NEDERLAND BV